• test

O nas

Witamy serdeczne na naszej stronie internetowej zakładu wulkanizacyjnego Hal-Gum z siedzibą w Tychach.

Od lat prowadzimy fachowy serwis ogumienia. Naszymi Klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz instytucje. Nasza działalność skupia się na wykonawstwie typowych usług wulkanizacyjnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje klientom usługi na najwyższym poziomie. Firma Hal-Gum posiada wykwalifikowaną kadrę, która podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, rzetelnie ją wykonując. Z chęcią doradzamy klientom w kwestiach doboru opon na sezon letni i zimowy, naprawą felg czy innymi czynnościami serwisowymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o zaspokojenie potrzeb Klienta.

Nasz zakład wulkanizacyjny korzysta z profesjonalnych urządzeń oponiarskich. Posiadamy najwyższej klasy montażownice, wyważarki, podnośniki, testery diagnostyczne i inne urządzenia.

Zajmujemy się sprzedażą opon. Na składzie zawsze posiadamy szeroki wybór rozmiarów, a w przypadku, gdy potrzebujemy nietypowych opon, jesteśmy w stanie w krótkim czasie je sprowadzić. To samo dotyczy części do regeneracji opon oraz cen felg aluminiowych i stalowych.